Hakkımızda

 

Dayıoğlu otomotiv Çanakkale ilinde hizmet veren şirketler arasında yer almakla birlikte birmilyonnakta üyelerinden bir tanesidir. Türkiye geneline oto alım satımı yapılır müşterilerimize ikinci el otomotiv sektöründe kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Günümüz şartlarında ikinci el otomobil alımı yaparken temiz bir araç bulmak çok zor bir hale gelmiştir. Yapılan usulsüzlükler doğrultusunda kaza yapmış bir araba kazasız olarak gösterilmekte, boyalı bir araba boyasız gösterilmektedir. Biz bu doğrultuda her zaman kazasız, temiz, alıcılarının hiçbir sorun yaşamadan kullanabilecekleri araçlar satmaktayız. Tüm araçlarımızın periyodik bakımlarını zamanında yaptırmaktayız. Araçlarımızı alırken defalarca expertiz kontrollerinden geçirmekte ve temizliğinden emin olarak alım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

Biz işletme olarak müşterilerimize her zaman şeffaf bir hizmet sunmaktayız. Araçlarımızı istediğiniz her ustaya gösterebilirsiniz. Eğer ki sizlere verdiğimiz bilgilerden daha farklı sonuçlar çıkar ise işletme olarak tüm masraflarınız tarafımızca karşılanmakta ve tüm uğradığınız mağduriyetler giderilmektedir. Biz araçlarımıza güvenmekteyiz.

 

Ayrıca sizlere hizmet veren çalışanlarımız daima güler yüzlü ve saygılı olmaktadırlar. Ayrıca çalışanlarımızın otomobillerden anlayan kişiler olması önemlidir. Araçlara insanlar oldukça yüklü miktarlar ödemektedirler. Bu miktarlar karşısında bakımlı, temiz ve kazasız sıkıntısız bir araç almak istemektedirler. Tüm bu kriterlere bakıldığı zaman günümüzde temiz bir otomobil bulmak gerçekten çok zor bir mesele haline gelmiştir.

 

Çanakkale otomotiv denildiği zaman her zaman temiz, kazasız ve bakımlı araç bulmak istiyorsanız tek adres bizim işletmemiz olmakla birlikte her zaman müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız.

 

 

Öne Çıkarılanlar

Çan Sıfır Araç Satışı

Dayıoğlu Otomotiv, Çanakkale Çan bö

Çan Oto Alım Satımı

Dayıoğlu Otomotiv, Çanakkale Çan bö

Çan 2. El Araç Satışı

Dayıoğlu Otomotiv, Çanakkale Çan bö

Yorumlar